Trener Sandecji po wyczekiwanym zwycięstwie: „To był mecz drużyn z czołówki”

Piłkarze Sandecji Nowy Sącz w sobotnim spotkaniu 18. kolejki rozgrywek Fortuna 1 Ligi pokonali przed własną publicznością ekipę Chojniczanki Chojnice 2:0 po trafieniach Małkowskiego i Klichowicza.

wsb3

Dla Sandecji było to przerwanie passy trzech kolejnych gier bez wygranej w lidze oraz ósmy ligowy mecz z rzędu bez porażki u siebie.

Podobnie jak trener Bartoszek uważam, że był to dobry mecz, rywalizacja drużyn z czołówki tabeli – przyznał trener Sandecji Tomasz Kafarski.

Zarówno dla nas, jak i dla rywali był to ważny pojedynek w kontekście dobrego zakończenia roku. Chwała dla moich piłkarzy za to, że z taką determinacją, zaangażowaniem oraz skutecznością realizowali to, co sobie założyliśmy przed meczem.

Czytaj również: Kapitan Sandecji: „Wówczas ludzie przecieraliby oczy ze zdumienia”

Schemat po jakim padł gol na 2:0 trenowaliśmy w tygodniowym mikorcyklu. Kapitalne zachowanie Mariusza Gabrycha i Mateusza Klichowicza doprowadziło do tego, że ten mecz nieco się uspokoił. Mogliśmy grać z większym spokojem, a także komfortem. Trochę szkoda, że potyczka z Odrą Opole została przełożona, ale mamy dwa tygodnie, by dobrze przygotować się do czekającego nas maratonu. On pokaże na którym miejscu zakończymy rok 2018 – podsumował Kafarski.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

JULAPRZED
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]