Trener Łukasz Surma analizuje na gorąco dzisiejszą porażkę Sandecji [AUDIO + FOTO]

Surma, Łukasz Surma, Sandecja, trener, wypowiedź, konferencja po meczu Sandecja - Puławy

– To najgorszy scenariusz jaki mógł się zdarzyć. Po pierwszej połowie byłem w miarę zadowolony, bo zespół realizował to co w tygodniu trenowaliśmy. Dawał mało czasu przeciwnikowi, przeciwnik nie mógł rozwinąć skrzydeł – rozpoczyna pomeczową analizę trener Łukasz Surma.

Przypomnimy. Sandecja przegrała dziś z Wisłą Puławy w rozmiarze 2:1, mimo, że prowadziła do przerwy, a tuż po niej, gracz rywali obejrzał czerwoną kartkę. Jedynego gola dla zespołu z Nowego Sącza zdobył Gołębiowiski (indywidualna akcja). Wisła Puławy przeprowadziła zabójcze ataki pomiędzy 70 a 75 minutą spotkania. Więcej na temat meczu pisaliśmy – TUTAJ.

Poniżej wypowiedzi obydwóch szkoleniowców. Zachęcamy do odsłuchania pomeczowych wypowiedzi i wstępnej analizy z boiskowych wydarzeń.

Łukasz Surma (Sandecja):

Michał Piros (Wisła):

Czytaj także: Nie żyje kolejna osoba z dzisiejszego wypadku w Barcicach. Samochód wpadł pod pociąg. Co z pozostałymi uczestnikami zdarzenia? [DALSZE ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA]

Fot: Adrian Maraś