Transfery. Dwaj piłkarze Sandecji odejdą do klubu ekstraklasy. Milion na stole

Transfery. Dwaj piłkarze Sandecji odejdą do klubu ekstraklasy. Milion na stole

Wiele wskazuje na to, że w przyszłym sezonie w Nice Pierwszej Lidze Sandecja Nowy Sącz będzie musiała sobie radzić bez swoich dwóch dotychczasowych zawodników ofensywnych. Mowa o napastniku Filipie Piszczku oraz pomocniku Adrianie Danku, których chce u siebie Cracovia, dziewiąta siła minionego już sezonu Lotto Ekstraklasy.

Kolejnym po Filipie Piszczku piłkarzem Sandecji, który jest bliski transferu do Cracovii będzie 23-letni Adrian Danek – informuje na Twitterze dobrze poinformowany w kwestiach transferowych na polskim rynku użytkownik „Janekx89”.

Jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć za transfer Filipa Piszczka „Pasy” mają zapłacić Sandecji nieco ponad milion złotych, tyle ile ma wynosić zapis w kontrakcie piłkarza. Taką informację uzyskaliśmy od osoby z otoczenia klubu.

Edycja: Filip Piszczek ma kosztować 250 tysięcy złotych, tak twierdzi nasz informator, z czego 10 procent pójdzie dla samego zawodnika, zaś 30 procent dla stowarzyszenia. Reszta pozostanie w spółce.

W bieżącym sezonie 22-letni Filip Piszczek słynący z niechęci do rozmów z dziennikarzami zdobył sześć goli w ekstraklasie (w 32 meczach) i dorzucił jedną w Pucharze Polski. Z kolei 23-letni Adrian Danek w 32 występach w elicie zanotował trzy trafienia.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl Na zdjęciu A.Danek z prawej

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.