Tragiczny wypadek w Mszanie Dolnej. Nie żyje mężczyzna

Przechodzący przez jezdnię mężczyzna został potrącony przez samochód. W wyniku uderzenia wpadł pod koła kolejnego pojazdu. Niestety, mimo reanimacji 56-latek zmarł na miejscu. Do tragicznego zdarzenia doszło w piątek (28 lutego) na ulicy Krakowskiej w Mszanie Dolnej.

Renault2

Jak relacjonują policjanci, około 20:00 kierujący samochodem marki Volkswagen, jadąc od Mszany Dolnej w kierunku Kasinki Małej, potrącił pieszego, który przechodził przez jezdnię. Mężczyzna w wyniku uderzenia upadł na przeciwległy pas ruchu i został potrącony przez Skodę Octavię.

56-latek był reanimowany, jednak jego życia nie udało się uratować.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza wraz z prokuratorem rejonowym i biegłym do spraw wypadków drogowych. Ciało potrąconego mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Kierowca Volkswagena i kierująca Skodą byli trzeźwi.

- Kierujący VW 34-letni mężczyzna został zatrzymany. Po przeprowadzonych czynnościach Prokuratura Rejonowa w Limanowej zastosowała wobec niego środek zapobiegawczy w postaci poręczenia majątkowego oraz dozoru Policji. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładnie okoliczności tego tragicznego wypadku - poinformowali dziś funkcjonariusze KPP w Limanowej.

fot. KPP w Limanowej

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.