Tragiczny dzień na Sądecczyźnie. Nie żyją dwie osoby

Dzisiaj na Sądecczyźnie doszło do dwóch tragicznych w skutkach wypadków. Jeden z nich miał miejsce na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu. Do kolejnego doszło na DK 87 w gminie Piwniczna-Zdrój. Nie żyją dwie osoby.

Renault2

Pierwszy wypadek miał miejsce około godziny 8.30 na ulicy Węgierskiej w Nowym Sączu.

- Jadący w kierunku Nowego Sącza samochód marki Mercedes potrącił przechodzącego przez oznakowane przejście dla pieszych 89-letniego Sądeczanina. Niestety mężczyzny nie udało się uratować, zmarł w szpitalu - informuje oficer prasowa sądeckiej policji.

Jak dodaje Iwona Grzebyk-Dulak, kierowca mercedesa był trzeźwy, pobrano mu jednak krew do badań.

Funkcjonariusze z grupy wypadkowej sądeckiej policji wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu. Sporządzili także szkic sytuacyjny i dokumentację fotograficzną.

W tym samym czasie doszło do zderzenia dwóch samochodów w miejscowości Młodów (gmina Piwniczna-Zdrój). Tam trzy osoby trafiły do szpitala. Niestety 38-letnia kobieta zmarła wskutek odniesionych obrażeń. Więcej o wypadku pisaliśmy TUTAJ.

Wszystkie prowadzone przez policję czynności oraz opinie biegłych i postępowania, które będą prowadzone, pozwolą na wyjaśnienie okoliczności obu wypadków.

fot. ilustr. Klaudia Kulak

W dramatycznym wypadku zginęła 38-latka. Kobieta zmarła w szpitalu

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.