Młodów: dramatyczny wypadek okazał się śmiertelny dla 38-letniej kobiety. Zmarła w szpitalu

Dzisiaj około godziny 8.30 w gminie Piwniczna-Zdrój doszło do dramatycznego wypadku, w wyniku którego śmierć poniosła jedna osoba. W szpitalu zmarła 38-letnia pasażerka podróżująca Fordem. Do tragedii doszło w miejsowości Młodów na drodze krajowej nr. 87. Przez godzinę trasa była całkowicie nieprzejezdna.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu tego zdarzenia wynika, że jadący w kierunku Starego Sącza kierowca Forda, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem, wpadł w poślizg i zjechał na przeciwległy pas ruchu, po czym zderzył się z samochodem marki Volvo. Wszystkich uczestników zdarzenia – kierujących pojazdami oraz pasażerkę forda zabrano do szpitala. Niestety mimo reanimacji i wysiłków ratowników medycznych i lekarzy, 38-letnia kobieta zmarła w szpitalu – informuje asp. dr Iwona Grzebyk-Dulak z KMP w Nowym Sączu.

Jak zaznacza, z uwagi na stan osób poszkodowanych i brak możliwości zbadania stanu trzeźwości na miejscu zdarzenia, kierowcom pobrano krew do badań.

W akcji udział brały zastępy: JRG 2 z PSP w Nowym Sączu, OSP Piwniczna-Zdrój, OSP Głębokie, dwa radiowozy policji, trzy zespoły ratownictwa medycznego – relacjonują strażacy OSP Piwniczna-Zdrój. 

Nieco wcześniej w Nowym Sączu na ulicy Węgierskiej doszło również do tragedii. Śmierć poniósł 89-letni pieszy.

Fot. OSP Piwniczna-Zdrój

Tragiczny dzień na Sądecczyźnie. Nie żyją dwie osoby

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.