Tragedia w Obidzy. Rano znaleziono ciało kierowcy

Do dramatycznego zdarzenia doszło w Obidzy (gmina Łącko). Najprawdopodobniej dziś w nocy samochód osobowy wypadł z drogi i wpadł do potoku. Rano znaleziono ciało kierowcy.

Jak informuje Aneta Izworska z KMP w Nowym Sączu, samochód marki Suzuki odnaleziono w potoku około godziny 6:45. Na zewnątrz pojazdu znajdowało się ciało mężczyzny.

– Na miejscu zdarzenia pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci ze Starego Sącza, zespół wypadkowy oraz technik kryminalistyki z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, którzy przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia oraz podjęli szereg czynności mających na celu ustalenie jego przyczyn i okoliczności. Obecny był również biegły z zakresu ruchu drogowego – informuje policjantka.

Jak dodaje, ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań.

Wcześniej do działań zadysponowano także strażaków z JRG2 w Nowym Sączu, OSP Kadcza oraz OSP Obidza. Zabezpieczyli teren, odłączyli akumulator w zniszczonym pojeździe i kierowali ruchem drogowym.

fot. OSP KSRG Kadcza

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.