Tragedia w Obidzy. Ciało młodego mężczyzny znaleziono w potoku

W leśnym potoku w miejscowości Obidza (gmina Łącko) znaleziono wczoraj ciało mężczyzny. Wstępnie wykluczono, by do jego śmierci ktoś się przyczynił.

– 15 listopada po godzinie 12.00 starosądeccy policjanci zostali powiadomieni, że w potoku leży młody mężczyzna, który najprawdopodobniej nie żyje. Było to w masywie leśnym obok wysokiej skarpy. Na miejscu pracowali policjanci ze Starego Sącza oraz technik kryminalistyki z sądeckiej Policji. Czynności prowadzone były pod nadzorem prokuratora, a obecny na miejscu lekarz stwierdził zgon – informuje w korespondencji z naszą redakcją podkom. Iwona Grzebyk-Dulak, Oficer Prasowa KMP w Nowym Sączu.

O 15:15 na miejsce zadysponowano strażaków z OSP Obidza do pomocy policji w czynnościach dochodzeniowych oraz zabezpieczenia miejsca zdarzenia.

Policjanci wstępnie wykluczyli, by do śmierci mieszkańca gminy Łącko ktoś się przyczynił. Przypuszczają, że 34-latek spadł ze skarpy, jednak przyczynę jego śmierci wykaże sekcja zwłok. Funkcjonariusze wciąż pracują nad tą sprawą.

fot. OSP Obidza

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.