Tomasz Misztal ustanowił w Krynicy-Zdroju rekord Polski w żonglowaniu kulami. Teraz celuje w rekord Guinessa

Tomasz Misztal ustanowił w Krynicy-Zdroju rekord Polski w żonglowaniu kulami. Teraz celuje w rekord Guinessa

Tomasz Misztal ustanowił rekord Polski w żonglowaniu trzema kulami o wadze trzech kilogramów. Osiągnięcia dokonał podczas pierwszej edycji Conference & Expo Sądecka Turystyka / Turystyka Przyszłości w Krynicy – Zdroju.

Organizatorzy wydarzenia (Wydawca Magazynu Odkryj Beskid Sądecki oraz Stowarzyszenie Dla Miasta) zadbali o szereg atrakcji. Jedną z nich był Power Juggling – najdłuższe możliwe utrzymanie klub w powietrzu. Wydarzenie zapowiadaliśmy na łamach naszego portalu – TUTAJ.

– Jestem bardzo szczęśliwy, że moja próba się powiodła. Biciem Rekordu Polski chciałem zwrócić uwagę na kilka spraw. Obecnie zajmuję się głównie zdrowiem mentalnym i treningiem mózgu. Jestem wykładowcą na Akademii Trenerów Mentalnych oraz autorem metody Treningowej NEUROCOREFLOW, którą wdrażam od 2018 roku w różnych środowiskach. Zatem z własnego podwórka widząc problemy z jakimi borykamy się jako społeczeństwo postanowiłem zwrócić uwagę ludzi, którzy mają duży wpływ na naszą wspólną przyszłość na trudności z pamięcią, demencją oraz zdrowiem mentalnym. Trzeba działać i trenować każdego dnia. Świat nie zwolni, wręcz przeciwnie. Świadomie należy wychodzić naprzeciw i zastosować podejście NEUROADAPTACYJNE. Ja szykuję się na rekord Guinessa i nie zamierzam zwalniać – mówi Tomasz Misztal, świeżo upieczony rekordzista Polski.

Czytaj także: Niebezpieczne zjawiska w szpitalach na Sądecczyźnie. „Teraz ich stan zdrowia znacznie się pogorszył”

Fot: MirosławHobora, Nina Kieblesz