Tomasz Kafarski i Szymon Hartman po meczu Radunia – Sandecja [AUDIO + FOTO]

Tomasz Kafarski

– Za nami bardzo trudne spotkanie. Wydaje mi się, że ten mecz ułożył się idealnie dla Raduni, która zaczęła agresywnie, szybko strzeliła bramkę, potem zagęściła swoje szeregi obrony i było nam bardzo trudno stworzyć sytuację – rozpoczyna pomeczową wypowiedź trener Tomasz Kafarski.

Poniżej publikujemy zapis audio pomeczowej konferencji z udziałem szkoleniowców obydwóch ekip (czas trwania 5 minut i 55 sekund). Trenerem gospodarzy jest Szymon Hartman.

Radunia Stężyca wyszła na prowadzenie już 13. minucie spotkania za sprawą Danu Spataru. 29-letni napastnik (były gracz Zimbru, Dinama Bukareszt czy Araratu Erewań) najlepiej odnalazł się w polu karnym, wykorzystał zagranie z bocznej strefy boiska i skutecznym uderzeniem pokonał bramkarza Sandecji. Zespół z Nowego Sącza potrafił długo utrzymywać się przy piłce, ale nie przekładało się to na dogodne sytuacje podbramkowe. Dopiero w 89. minucie spotkania, sposób na pokonanie golkipera miejscowych znalazł Maciej Mas, który kilka chwil wcześniej pojawił się na murawie jako zmiennik. Poniżej zapis audio z pomeczowej wypowiedzi obydwóch trenerów.

Fot: Adrian Maraś