TO się nie skończyło. TO nadal SIĘ DZIEJE… Ludzie z WSB-NLU rozkręcili maszynę do ratowania życia

TO się nie skończyło. TO nadal SIĘ DZIEJE… Ludzie z WSB-NLU rozkręcili maszynę do ratowania życia

Run 4 a smile 2022

W 2014 roku udało się wybiegać 3 tysiące, cztery lata później  – ponad 16 tysięcy, w ubiegłym roku – 50 tysięcy złotówek. Czy w tym roku znów padnie rekord? Dowiemy się lada dzień! Tak imponujący wzrost dochodów możliwy jest tylko tam, gdzie ludzie mają jednocześnie głowy do biznesu i serca na dłoni. W Wyższej Szkole Biznesu głowy i serca pracują wzorcowo. Nogi również nie odmawiają posłuszeństwa…

Trwa 9 edycja charytatywnej imprezy „Run 4 a smile”. Jej najważniejsza – sportowa  część odbywała się w miniony weekend. Choć  rywalizacja się skończyła, bieg po uśmiech w pewnym sensie nadal  trwa, bo z  całego świata spływają jeszcze dane dotyczące uczestnictwa w biegu. Już dziś można jednak ogłosić, że wygrali wszyscy i każdy bez wyjątku ma powód do świętowania, a świętowanie zaplanowano podczas dwudniowego Summer Sącz Festival wieńczącego wydarzenie. Nie przegap! Na terenie kampusu WSB-NLU 10 i 11 czerwca wystąpią m.in. Smolasty, Margaret i Baranovski.

W IX „Run 4 a Smile” niektórzy wygrali medale, inni – wspaniały, aktywnie spędzony czas,  a 12-letnia podopieczna Stowarzyszenia Sursum Corda – Julka z Krasnego Potockiego wygrała szansę na walkę z chorobą nowotworową. Diagnoza: złośliwy guz mózgu stawia przed lekarzami i przed małą pacjentką niełatwe wyzwanie, ale z sojusznikami, którzy ujawnili się w miniony weekend ubierając numery startowe, można śmiało walczyć nawet z najgroźniejszym przeciwnikiem.

Jak co roku impreza miała charakter rodzinny. Biegały dzieci, rodzice, dziadkowie, studenci i uczniowie, biegł też sam rektor Wyższej Szkoły Biznesu – Dariusz Woźniak – wierny kibic swoich studentów – organizatorów akcji. Startową cegiełkę wykupiło około pół tysiąca osób. Każda z nich ma swój wkład w inwestycję na wagę życia i zdrowia Julki, której dedykowano bieg. Za pieniądze zebrane podczas imprezy będzie można opłacić leczenie i rehabilitację, czyli kupić szansę na powrót dziewczynki do beztroskiego, radosnego dzieciństwa.

Bieg po uśmiech od kilku lat odbywa się nie tylko w Nowym Sączu, a słowo „bieg” w nazwie imprezy nie zobowiązuje bezwzględnie do biegania. W rywalizację włączyli się ludzie z całego świata – wystarczy, że zarejestrowali swoją aktywność w aplikacji, a wcześniej zadbali o wpis na listę startową. Mogli biegać, maszerować, jechać rowerem, na rolkach, nawet na deskorolce. Mogli też zagrać w szachy.

Fotorelacja z tegorocznej imprezy Run 4 a Smile: Rowerem po górach

 

Margaret, Smolasty, Otsochodzi… będzie się grało! Summer Sącz Festival w Wyższej Szkole Biznesu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.