To mógł być ciekawy transfer Sandecji i Zagłębia Lubin. Milion złotych na stole!

Jak poinformował za pośrednictwem Twittera dobrze poinformowany w kwestiach transferowych na polskim podwórku użytkownik Janekx89, przed wtorkowym meczem Sandecji Nowy Sącz z Zagłębiem Lubin (0:1) „Miedziowi” chcieli przysłowiowym „rzutem na taśmę” sprowadzić do siebie najlepszego strzelca sądeczan Aleksandyra Kolewa.

25-letni Bułgar z belgijskim paszportem w bieżącym sezonie Lotto Ekstraklasy zaliczył 6 trafień w 21 meczach. Wcześniej mówiło się o zainteresowaniu tym graczem Lecha Poznań, ale „Kolejorz” w końcu dopiął transfer innego napastnika.

Zagłebie Lubin złożyło wczoraj (przed meczem) ofertę za napastnika Aleksandara Koleva z Sandecji Nowy Sącz. Zaoferowali mln zł + Jarosław Kubicki i Arkadiusz Woźniak na półroczne wypożyczanie. Z tego co wiem Kubicki i Woźniak niezbyt przychylnie patrzą na taki ruch – napisał w środę Janekx89.

22-letni Jarosław Kubicki zaliczył w bieżących rozgrywkach ligowych 22 mecze (w tym ostatni z Sandecją), w których zdobył jednego gola, akurat we wrześniowym starciu przeciwko sądeczanom dającemu jego ekipie cenną wygraną 1:0.  Z kolei Woźniak, liczący sobie 27 lat w tym sezonie notując 23 występy jeszcze nie pokonał bramkarza rywali.

Warto dodać, że ostatecznie do transakcji nie dojdzie. Okno transferowe w Polsce zamknęło się bowiem wraz z końcem lutego.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Sandecja.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.