To już jutro! Uroczyste świętowanie 70 lat klubu

To już jutro! Uroczyste świętowanie 70 lat klubu

W najbliższą sobotę na stadionie w Stróżach dojdzie do nie lada atrakcji. Miejscowy Kolejarz będzie hucznie świętował 70 lat swojego istnienia. Z tej okazji władze klubu, oraz organizatorzy imprezy przygotowali masę atrakcji. 

Jednym z dwóch głównych punktów programu będzie turniej piłkarski oldboyów, czyli zmagań zawodników, którzy już wcześniej zakończyli swoje sportowe kariery. Oprócz gospodarzy, do rywalizacji włączą się jeszcze trzy zespoły: Sandecja Nowy Sącz, Glinik Gorlice i Grybovia Grybów. Po zakończeniu emocji sportowych przyjdzie pora na wręczenie pamiątkowych nagród ludziom najbardziej zasłużonym dla historii 70-letniego Kolejarza.

Oprócz miłośników sportu, coś dla siebie znajdą całe rodziny, ponieważ zaplanowano również gry i zabawy dla najmłodszych, oraz wspólne grillowanie. Początek obchodów 70-lecia Kolejarza Stróże o 11:00.

Fot. Materiały promocyjne Kolejarza Stróże

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Pieszo, na rowerach i pociągiem. Zobacz miejsce, które warto odwiedzić.

Play Video about Małopolski Festiwal Smaku w Gorlicach

Festiwal smaku w Gorlicch – piękna wizytówka Małopolski. Zobacz jak przebiegała tegoroczna edycja

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.