Tłumy na II Wielkanocnym Spotkaniu Nowosądeczan [ZDJĘCIA]

Tłumy na II Wielkanocnym Spotkaniu Nowosądeczan [ZDJĘCIA]

Wielkanocne Spotkanie Nowosądeczan

Mieszkańcy tłumnie zgromadzili się na Rynku, aby uczestniczyć w II Wielkanocnym Spotkaniu Nowosądeczan. Było dużo pysznego jedzenia, występy artystyczne, stoiska regionalne i sporo atrakcji dla osób właściwie w każdym wieku.

Imprezę oficjalnie rozpoczął prezydent, zwracając się do uczestników. Bardzo się cieszę, że pogoda nam dopisuje. Właśnie mamy lato, a nie wiosnę. Bardzo się cieszę, że słoneczko świeci i Nowy Sącz żyje. Na rynku pełno mieszkańców, a za chwileczkę każdy będzie mógł spróbować tych fantastycznych dań polskich, między innymi dziczyzny – powiedział Ludomir Handzel. 

– Drugie już spotkanie wielkanocne. Rozpoczynamy tak naprawdę sezon letni, tych ciepłych dni, kiedy wszyscy razem będziemy się cieszyć i korzystać ze słońca, mając uśmiech na twarzy – dodał.  

II Wielkanocne Spotkanie Sądeczan

Było to pierwsze tego typu wydarzenie po wyborach, podczas którego prezydent mógł się osobiście zwrócić do mieszkańców. Bardzo serdecznie przede wszystkim dziękuję za energię, za słowa wsparcia. Czuję, że Nowy Sącz jest jednym organizmem, jedną pięścią. Idziemy do przodu, patrzymy pozytywnie na świat i będziemy rozwijali Nowy Sącz – podkreślił Ludomir Handzel.

Nie zabrakło również nawiązania do tego, na co wielu miłośników sądeckiej starówki oczekuje. Za chwileczkę ruszamy z remontem Ratusza. Następna olbrzymia inwestycja, która rozpocznie się w Nowym Sączu. To kilkadziesiąt milionów złotych, które będą wydatkowane, aby ta perła znowu błyszczała. Jesteśmy na to przygotowani i wkrótce zobaczycie efekt – wyjaśnił włodarz miasta. 

II Wielkanocne Spotkanie Sądeczan

– Szanowni Państwo, dobrego lata, dobrych dni, uśmiechu, dobrych spotkań, dobrych rozmów. Dziękuję wam bardzo, bardzo serdecznie – podsumował prezydent.

Foto: Adrian Maraś

Czytaj także: Włączono światła u zbiegu Zielonej i Grunwaldzkiej [FILM]

Reklama