THE FLASH! rozbłyśnie w SŁOWIKU [ZAPOWIEDŹ]

THE FLASH! rozbłyśnie w SŁOWIKU [ZAPOWIEDŹ]

W czwartek pojawią się nad Nowym Sączem widowiskowe wyładowania atmosferyczne, a to za sprawą THE FLASH! Zespół obchodzi w tym roku dziesięciolecie swojego istnienia i z tej okazji postanowił uderzyć w parę miejsc i rozchmurzyć serca nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Czekamy na to zawsze, jak na lato, albo przynajmniej jak na wiosnę, która nie może się wydarzyć. Zatem bukujcie uziemienie już dziś i przybywajcie! Kawiarnia Spóźniony Słowik, czwartek o 20:00.

Dzięki muzyce THE FLASH! można odnaleźć w sobie na nowo dziecięcą radość i energię. Zespół powstał w 2014 roku w Krakowie z inicjatywy Sławka Pezdy. Formacja wykonuje przede wszystkim autorskie kompozycje lidera. Ich utwory to wybuchowa mieszanka takich gatunków jak rock, drum’n’bass, punk, jazz, noise i wiele innych. Zespół słynie z niebywałej energii oraz łączenia wielu muzycznych gatunków, co stanowi atrakcyjną propozycję dla szerokiego grona odbiorców. Jest to jeden z nielicznych tego typu zespołów na obecnej scenie muzycznej.

THE FLASH! wystąpią w składzie: Sławek Pezda (saksofon tenorowy), Kuba Dworak (gitara basowa) i Max Olszewski (perkusja)

 

 

Koncert THE FLASH!

23.05.2024 | czwartek | 20:00

SPÓŹNIONY SŁOWIK, ul. Długosza 10, Nowy Sącz

Bilety: 40 zł przedsprzedaż, 50 zł w dniu wydarzenia

Link do wydarzenia: www.facebook.com/events/1705842099944731

Foto: THE FLASH!, źródło: Spóźniony Słowik

Będzie się działo!

Reklama