Testowali go wicemistrzowie Polski. Teraz może zagrać w Sandecji

Mowa o ukraińskim pomocniku lub napastniku Redwanie Memeszewie.

24-latek był w styczniu testowany przez aktualnego wicemistrza Polski i wicelidera Lotto Ekstraklasy Jagiellonię Białystok, ale w klubie z Podlasia po dwóch tygodniach obserwacji podjęto decyzję o niepodpisywaniu kontraktu z tym zawodnikiem. Zdaniem lokalnych mediów w Białymstoku, Memeszew w trakcie pobytu w „Jadze” pokazał się z dobrej strony, ale nie wyróżniał się też na tyle, by powalczyć o miejsce w składzie.

wsb3

Ofensywny gracz ostatnio reprezentował barwy Karpat Lwów, ale w grudniu 2017 roku jego umowa została rozwiązana (nie grał zbyt wiele). Memeszew ma na koncie 93 mecze w rodzimej Premier Lidze, w których zdobył 6 goli i zanotował 11 asyst. Prócz tego miał też okazję występować w młodzieżowej reprezentacji Ukrainy do lat 21, gdzie w 13 meczach zdobył 2 gole przeciwko Rosji i Szwajcarii. W kadrze grał w meczach towarzyskich oraz w eliminacjach do Młodzieżowych Mistrzostw Europy.

Profesjonalny portal transfermarkt.de wycenia tego piłkarza na 500 tysięcy euro, ale jako że jest wolnym zawodnikiem, nie trzeba za niego płacić ani złotówki.  

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. Wikipedia

FORDELEKT

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.