TERAZ: Monika walczy w finale ,,Szansy na sukces". Jej udział w Debiutach w Opolu zależy od Ciebie

Na kanale TVP 2 rozpoczął się finałowy odcinek ,,Szansy na sukces". O przepustkę do udziału w konkursie Debiutów na festiwalu w Opolu walczy między innymi Monika Bubniak ze Stróżówki w powiecie gorlickim. Jej zwycięstwo zależy od Ciebie - telefon w dłoń!

Renault2

24-latka wygrała odcinek z udziałem zespołu Feel, choć jak przyznaje, wzięła w nim udział całkiem przypadkowo. Teraz jednak jej zwycięstwo i udział w Debiutach zależy od widzów finałowego odcinka ,,Szansy na sukces". Po raz pierwszy laureata programu nie wybierze jury. Każdy SMS z głosem może pomóc Monice w realizacji marzeń.

Emisja rozpoczęła się o godzinie 15:15. Na początku finaliści wystąpili z gwiazdami, których odcinki wygrali. - Monika była bardzo energetyczna, bardzo dynamiczna, bardzo naturalna i prawdziwa i to chyba zadecydowało o tym, że mamy tutaj zaszczyt stać po raz kolejny - mówił Piotr Kupicha, wokalista zespołu Feel, z którym gorliczanka stanęła dziś na scenie. Wspólnie wykonali utwór pod tytułem ,,Swoje szczęście znam".

W drugiej części odcinka wokaliści losowali piosenki, które zaśpiewają. Monice przypadł w udziale utwór ,,Wypijmy za błędy" Ryszarda Rynkowskiego.

Młoda kobieta jest studentką Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Od dziecka uwielbiała śpiewać. Już jako 5-latka zadecydowała, że chce się uczyć grać na skrzypcach w szkole muzycznej. Z czasem w jej życiu pojawiło się też aktorstwo.

Więcej na temat jej miłości do muzyki i aktorstwa oraz o nieco przypadkowym udziale w ,,Szansie na sukces" można przeczytać w artykule opublikowanym w ostatnim wydaniu Dobrego Tygodnika Sądeckiego. Do pobrania TUTAJ.

Poniżej zwycięski występ Moniki w jednym z odcinków programu muzycznego.

fot. archiwum Moniki

NOWAK-MOSTYMAJ

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.