Tenis ziemny. Sukces sądeczan na Drużynowych Mistrzostwach Polski!

Tenis ziemny. Sukces sądeczan na Drużynowych Mistrzostwach Polski!

Reprezentanci STT Fakro Nowy Sącz wystąpili na wrześniowych finałach Drużynowych Mistrzostw Polski do lat 12.

Sądeczanie dowodzeni przez trenera Piotra Kwaśniewskiego pokazali klasę i wywalczyli brązowy medal zawodów! Dokonali tego Oskar Zając, Mateusz Mitoń, Wiktor Jeż i Jakub Januchowski.

W pierwszym spotkaniu zawodnicy STT rywalizowali z drużyną z Poznania – „Parkiem Tenisowym Olimpia Poznań”. Po bardzo dobrej grze zawodnicy naszego klubu pokonali swoich rywali wygrywając pięć z sześciu spotkań.

Półfinał to już przeciwnik ze Szczecina – „Szczecińska Akademia Tenisowa”. Mecz o finał Drużynowych Mistrzostw Polski był bardzo zacięty i wyczerpujący. Zawodnicy STT Fakro nie zdołali pokonać drużyny ze Szczecina i mecz półfinałowy przegrali wynikiem 2:4.

Czytaj również: KOLEJARZ STRÓŻE MIAŁ SWOJE ŚWIĘTO [ZOBACZ ZDJĘCIA]

Nasi zawodnicy na mecz o brązowy medal wyszli bardzo zmotywowani i zrobili wszystko co w ich mocy aby brąz trafił w ich ręce. W meczu o podium STT Fakro stanęło do walki z drużyną „KS Górnika Bytom”. Obie drużyny pokazały na korcie maksimum swoich możliwości o czym świadczy wynik spotkania, które zakończyło się rezultatem 3:3. Obie drużyny miały po tyle samo zwycięstw. O tym kto zdobędzie brązowy medal zadecydowała ilość zdobytych gemów we wszystkich spotkaniach i to drużyna STT Fakro, która walczyła o każdy gem sięgnęła po brązowy krążek zostając trzecią siłą w Polsce do lat 12!

Odwiedź konto autora na Twitterze

Źródło: STT Fakro

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.