Tenis ziemny. Mężczyźni zagrali w debla na kortach STT Fakro

Tenis ziemny. Mężczyźni zagrali w debla na kortach STT Fakro

Poprzedni weekend stał pod kątem rywalizacji mężczyzn w turnieju deblowym. Impreza odbyła się na kortach Sądeckiego Towarzystwa Tenisowego Fakro.

W szranki stanęło osiem par, czyli szesnastu zawodników. Gra toczyła się w dwóch grupach w systemie każdy z każdym do jednego zwycięskiego seta.

Przy stanie 6:6 w gemach rozgrywany był super-tibreak do 7 punktów. Pary, które wygrały turniej w fazie grupowej awansowały bezpośrednio do finału, natomiast zawodnicy z drugiego miejsca w grupach walczyli o najniższy stopień podium.

Czytaj również: W TYCH RANKINGACH SANDECJA JEST LIDEREM I WICELIDEREM!

Pierwsza w grupie A była dwójka Jarosław Piechowicz i Adrian Dąbrowski. Duet zwyciężał we wszystkich meczach i w finale spotkał się z najlepszą ekipą drugiej grupy – Andrzejem Chowańcem oraz Mateuszem Wójcikiem, którzy z kolei w swojej grupie nie mieli sobie równych.

W potyczce o trzecie miejsce po bardzo dobrym i zaciętym pojedynku zwyciężyła para Mariusz Ptaśnik i Ryszard Woliński – 6:2.

W finale po bardzo dobrej grze obu par ostatecznie miejsce pierwsze zajęli Jarek Piechowicz i Adrian Dąbrowski wygrywając mecz finałowy 6:3. Na drugim stopniu podium znaleźli się Andrzej Chowaniec i Mateusz Wójcik

W imprezie wystartowali ponadto: Artur Janik i Wojciech Długopolski, Władysław Biel i Bogdan Czerwiński, Robert Najduch i Bartosz Szufa, oraz Bogdan Smoleń i Filip Smoleń.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: STT Fakro, J.Myszkowski

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.