Tęgoborze. Zderzenie osobówki z autokarem

Dziś rano w miejscowości Tęgoborze samochód osobowy marki Peugeot zderzył się z autokarem Setra. Droga prowadząca do Znamirowic była całkowicie zablokowana. Służby zostały zadysponowane na miejsce o godzinie 7:10.

Osobówką podróżowała osoba dorosła oraz dwoje dzieci. Otrzymali oni pomoc medyczną od załogi karetki pogotowia ratunkowego, a ostatecznie jedno dziecko zostało przewiezione do szpitala wraz z opiekunem. Autokarem jechały natomiast dwie dorosłe osoby i żadna z nich nie zgłaszała żadnych dolegliwości.

– Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odpięciu klem akumulatora w samochodzie osobowym oraz sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych – relacjonują funkcjonariusze PSP w Nowym Sączu.

W działaniach brali udział strażacy z JRG nr 1 w Nowym Sączu oraz OSP Tęgoborze. Kiedy policjanci zakończyli swoje czynności, przystąpiono do usuwania uszkodzonych pojazdów oraz pozostałości po zdarzeniu z drogi.

fot. PSP w Nowym Sączu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.