Teatr Nowy zaprasza na ,,Królową Lodu”. Mamy dla Was bilety

Królowa Lodu

W najbliższą niedzielę (19 stycznia) w nowosądeckim Teatrze Nowym (ul. Jagiellońska 36) wystawiony zostanie spektakl pt. ,,Królowa Lodu”. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15:00. Dla naszych Czytelników mamy jedno podwójne zaproszenie na ten występ.

Co zrobić, aby otrzymać dwa bilety na spektakl ,,Królowa Lodu”?

Wystarczy, że znajdziesz na naszym fanpage’u na Facebooku post z informacją o konkursie i w komentarzu pod nim odpowiesz na pytanie: kogo zabierzesz na przedstawienie i dlaczego?

Miło nam będzie również, jeśli post konkursowy udostępnisz na swoim profilu.

Na zgłoszenia czekamy tylko dziś do godziny 19:30. Później wybierzemy najciekawszą i najbardziej kreatywną naszym zdaniem odpowiedź, a jej autor lub autorka otrzyma dwa bilety na niedzielny spektakl.

Powodzenia!


Przypowieść o Gerdzie, która przemierza świat by dotrzeć do krainy Królowej Lodu i odzyskać ukochanego towarzysza beztroskich zabaw. Wędrówka przez różne poziomy i odcienie baśniowej rzeczywistości staje się dla dziewczynki przejmującym doświadczeniem radości i cierpienia, nadziei i tęsknoty.

Oparty na motywach andersenowskiej baśni spektakl wzrusza każdego widza bez względu na wiek. Opowieść o wytrwałości oraz różnych obliczach miłości, która zagości także w sercu okrutnej Królowej Lodu.

Reżyseria: Krzysztof Pomietło

Bilety w cenie 17 zł dzieci, 25 zł dorośli

Do zakupu w biurze Teatru Nowego (ul. Jagiellońska 36)

źródło: Teatr Nowy

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.