Teatr Nowy kusi: daj się zabić kochanie…

Już wkrótce Teatr Nowy w Nowym Sączu będzie obchodził swoje drugie urodziny. Z tej okazji 27 października tego roku o godz. 18. w siedzibie Biblioteki PWSZ w przy Alejach Wolności 40 w Nowym Sączu odbędzie się spektakl pt. “Daj się zabić, kochanie”. Na scenie pojawi się również Kapela Ciupaga. 

Teatr Nowy założyło w Nowym Sączu kilku kreatywnych i odważnych miłośników sceny, absolwentów Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej z Krakowa.

– Mój mąż Krzysztof  pochodzi z Gołkowic Górnych, ja jestem z Poznania – mówi Violetta Romul-Pomietło.  – Poznaliśmy się osiem lat temu, połączył nas teatr. Oboje gramy, Krzysztof także reżyseruje. Naszą, na razie sześcioosobową aktorską trupę stanowią również Agnieszka Gorzkiewicz, Paweł Kowalczyk, Małgorzata Oleksy i Karol Klimek. 

Wioletta i Krzysztof stworzyli teatr głównie dzięki Tadeuszowi Malakowi, byłemu aktorowi Teatru Rapsodycznego z Krakowa, Teatru im. Juliusza Słowackiego i Teatru STU.

– To on zachęcił Krzysztofa, jeszcze na początku jego aktorskiej drogi, do stworzenia czegoś własnego. Przygotowania trwały ponad rok – mówiła przed dwoma laty założycielka Teatru Nowego Violetta Romul – Pomietło.

Na 2. urodziny Teatru Nowego obejrzymy spektakl pt. “Daj się zabić, kochanie” fomedio – farsa w 2 aktach, autorstwa Aldo de Benedetti.

O czym?

Młoda dziewczyna Angelika wychodzi za mąż za bogatego Adriana, lecz serce kobiety tak naprawdę należy do młodego mężczyzny Bruna. Kochanek nie jest zadowolony z tego obrotu sprawy i proponuje pozbyć się starszego konkurenta. Po drodze wydarzy się wiele niespodziewanych zwrotów akcji , a rywale nawet się nie zorientują kiedy połączy ich przyjaźń…

Rezerwacja telefoniczna: 508 723 986
Rezerwacja e-mailowa: [email protected]

Fot. Teatr Nowy w Nowym Sączu. 

 

 

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.