Teatr Nowy ma „Przepis na bajkowe święta”

Teatr Nowy ma „Przepis na bajkowe święta”

3 grudnia (niedziela) o godzinie 15.00 i 17.00 w Teatrze Nowym w Nowym Sączu (ul. Jagiellońska 36) odbędzie się premiera najnowszego spektaklu świątecznego: „Przepis na bajkowe święta”.

-Zainteresowanie spektaklem wśród widowni jest duże, dlatego też rezerwacji na godzinę 15.00 pozostało już naprawdę niewiele. Jednak w trosce o naszych odbiorców, którzy bardzo chcą być w dniu premiery z nami, spektakl wystawimy również o godzinie 17.00 – zaprasza Violetta Romul – Pomietło z Teatru Nowego.

***

Przepis na bajkowe święta – główny bohater, młody chłopiec, chcąc spełnić dobry uczynek, a przez to zasłużyć na prezent od Świętego Mikołaja wpada na pomysł, aby przenieść się w świat bajek. Odwiedza Dziewczynkę z zapałkami oraz Królową Śniegu, które w ten szczególny, świąteczny dzień nie odczuwają radości (bowiem któż z nas znał przeszłość tych bajkowych bohaterek?). Młody chłopiec chce wskrzesić w sercach bohaterek ducha świąt na nowo. W owej przemianie towarzyszyć będą 3 wróżki. Największą rolę odegra Wróżka Przyszłości, którą okaże się główny bohater . Wymyślony przez chłopca plan sprawi, że wszyscy bohaterowie spotkają się przy wspólnym, wigilijnym stole, zapominając o dawnych troskach.

Rezerwacja pod numerem telefonu: 508 723 986
Fot. Teatr Nowy.

 

Share on twitter
Share on facebook