TARGI – EDUKACJA, KARIERA, PRZYSZŁOŚĆ. Musisz tu być!

TARGI – EDUKACJA, KARIERA, PRZYSZŁOŚĆ. Musisz tu być!

12 kwietnia, hala Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu przy ul. Nadbrzeżnej 36 – Targi Edukacja, Kariera, Przyszłość – dodaj to wydarzenie do obowiązkowych imprez, na których musisz być obecny. Zabierz ze sobą kolegów, koleżanki i nauczycieli i weź udział w wydarzeniu, które może zadecydować o Twojej przyszłości.

Targi rozpoczną się o godz. 8., oficjalne otwarcie o godz. 9. Na stoiskach będzie można zapoznać się z ofertą kilkudziesięciu szkół ponadpodstawowych oraz uczelni z całego kraju. Oprócz tego w trakcie targów będą mieć miejsce wykłady, prelekcje a na zwiedzających czekają także konkursy i niespodzianki.

Wśród prelekcji m.in.: Świadomość i ochrona w cyfrowym świecie (mgr inż. Wojciech Bobak WSB – NLU); Zwinna metoda Agile – czy jest naprawdę szybka? (prodziekan Wydziału Zamiejscowego w Krakowie Akademii WSB, mgr Michał Koziołek); Ocenianie – czy jest potrzebne oraz zadania domowe – czy możemy wszystkiego nauczyć się w szkole (Zespół Szkół Społecznych SPLOT) i wiele innych. Szczegółowy program poniżej.

Wśród atrakcji także wywiad z Witoldem Więckiem, bliskim współpracownikiem Michaela Kremera, który jako profesor Harvardu otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie ekonomii. Sam został zauważony i nagrodzony przez Tylera Cowena – człowieka z listy 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie. W 2008 r. usłyszała o Witoldzie Więcku cała Polska, kiedy jako maturzysta sądeckiego I LO zwyciężył w telewizyjnym „Wielkim Teście z Historii Polski”. Dzisiaj jest w Waszyngtonie, na konferencji laureatów nagrody fundacji Tylera Cowena.

Młody Człowieku, 12 kwietnia czekamy na Ciebie. Przyjdź koniecznie! Zadecyduj o swojej edukacji, karierze, przyszłości!

PROGRAM TARGI EDUKACJA KARIERA PRZYSZŁOŚĆ

targi edukacyjne 2024

 

 

Reklama