Tancerze z Nowego Sącza jadą na Mistrzostwa Europy!

Zawodnicy z Centrum Tańca AdeeM wzięli udział w Krajowych Mistrzostwach IDO Hip Hop, Break Dance, Electric Boogie i Street Dance Show w Twardogórze. Złoty medal na tej imprezie zdobyła Natalia Migacz, która okazała się najlepsza w kategorii Break Dance!

Sądeczanie w ciągu dwóch dni zawodów w Twardogórze udowodnili, że znajdują się w bardzo dobrej formie. Turniej był eliminacjami do Mistrzostw Europy. Warto wiedzieć, że do reprezentacji Polski dostaje się raptem 10 tancerzy, którzy jadą na Mistrzostwa Europy. 5 tancerzy jedzie z kolei na Mistrzostwa Świata.

Reprezentanci AdeeM nie bali się rywalizacji, więcej – nierzadko to oni rozdawali karty. W kategorii do lat 7 Karolina Kania, podopieczna Justyny Migacz, zajęła czwarte miejsce w swoim drugim turniejowym występie w życiu! Natalia Migacz zdobyła brąz w kategorii 12-15 lat Hip hop solo. Rywalizowały z nią aż 144 zawodniczki! Natalia w kategorii Break Dance okazała się już bezkonkurencyjna i zdobyła złoty krążek.

W najbliższym czasie tancerze z Centrum Tańca ADeeM Anity i Dariusza Migacz zaczną przygotowania do Mistrzostw Europy, które odbędą się 28 czerwca w Niemczech. Trzymajmy kciuki za naszych reprezentantów!