Tak wielu atrakcji w jednym miejscu chyba jeszcze nie było! Już wkrótce Integracyjny Dzień Dziecka

Tak wielu atrakcji w jednym miejscu chyba jeszcze nie było! Już wkrótce Integracyjny Dzień Dziecka

Choć 1 czerwca i Dzień Dziecka już z nami, to wcale nie koniec świętowania i atrakcji, jakie czekają na najmłodszych mieszkańców Sądecczyzny. Już w najbliższą sobotę (8 czerwca) w Małopolskim Parku Rekreacji Przestrzennej nie będzie można się nudzić.

Integracyjny Dzień Dziecka organizowany przez fundację Garda przy współpracy z grupą ,,Z rozszczepem przez świat” rozpocznie się o godzinie 13:00 i potrwa do 19:00. Wydarzenie będzie mieć miejsce przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sączu, a wstęp jest bezpłatny.

– Uspokajamy wszystkich, którzy martwią się na zapas o pogodę. Impreza odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne. W razie opadów deszczu widzimy się na hali MOSiR przy ul. Nadbrzeżnej, czyli ok 200 metrów od Małopolskiego Parku Rekreacji Przestrzennej – informują organizatorzy.

W programie Integracyjnego Dnia Dziecka znaleźć można moc atrakcji: koncerty, pokazy, warsztaty cyrkowe, konkursy, zabawy z żywymi maskotkami (Minionek, Król Julian, Myszka Miki, Myszka Minnie i inni), które zapewnią ,,Zwariowani”. Oprócz nich dobrą atmosferę dbać będzie klaun Zapper oraz grupa ,,Animaniak”. Pojawią się też wielkie bańki mydlane oraz teatr lalek, a chętni przejadą się motocyklem lub konno, pomalują swoje twarze i spróbują swoich sił w paintballu.

Nie zabraknie również przyjemności dla podniebienia, jak grill, wata cukrowa, gofry i darmowe lody od firmy Koral.

Atrakcji jest tak dużo, że nie sposób wszystkie wymienić. Dzięki Cyrkowi Anime najmłodsi będą mogli nauczyć się między innymi chodzić po linie. W sobotę zaprezentuje się też teatrzyk kukiełkowy Zwierzaki-Spryciaki. Jak wyjaśniają organizatorzy – Siedmioro przyjaciół z leśnej polany przedstawi opowieść pt. „Głuchy telefon”. Gwarantujemy, że dzieciaki będą się świetnie bawić.

– Podczas Integracyjnego Dnia Dziecka odbędzie się konkurs plastyczny, który poprowadzi artysta plastyk Stanisław Szarek. Każde dziecko otrzyma upominek za swoją pracę – dodają.

Nie byłoby tak niezwykłego wydarzenia, gdyby nie liczni sponsorzy i partnerzy, wśród których znaleźli się między innymi: Chochołowskie Termy, Lody Koral, Komora Normobaryczna, Scepter.pl Agencja interaktywna, Strefa 52 Paintball/Quady Męcina – Limanowa – Nowy Sącz, Ścianka Wspinaczkowa Boulder-Zone, Zwariowani, Candyland Photography, Xtreme Fitness Nowy Sącz, Fabryka Klub Muzyczny, Ośrodek Hipoterapii i Jeździectwa TARA, baloNowy Sącz, Klaun Zapper, Ziaja oraz Zwierzaki- Spryciaki.

fot. ilustr. pixabay

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.