TAJNI I FAJNI W KINIE SOKÓŁ! MAMY DLA WAS BILETY!

Animowana komedia, której akcja toczy się w świecie międzynarodowych szpiegów najwyższej klasy. Superagent Lance Sterling i naukowiec Walter Beckett  są niemal dokładnymi przeciwieństwami. Lance jest pewny siebie, elegancki i obyty. Walter natomiast nie jest zbyt kontaktowy, ale nadrabia to sprytem i inwencją, wynajdując niesamowite gadżety, które Lance wykorzystuje podczas swych niezwykłych misji. Wydarzenia przybierają nieoczekiwany obrót, gdy Walter i Lance odkrywają, że dziwnym zrządzeniem losu muszą polegać na sobie w całkiem nowy sposób. A jeśli ta niedobrana para nie sprawdzi się jako zgrany duet, cały świat znajdzie się w niebezpieczeństwie...

wsb3

Oto szansa dla CIEBIE na darmową wejściówkę do Kina Sokół na film

TAJNI I FAJNI

 

 

 

 

Aby zapewnić sobie szansę na zdobycie darmowego zaproszenia znajdź post z informacją o filmie na naszym profilu na FB i w komentarzu pod nim podaj jeden współczesny gadżet, który zmienił Twoje życie na lepsze. 

Będziemy wdzięczni także za udostępnienie postu z informacją o filmie.

Zgłoszenia przyjmujemy do poniedziałku (20 stycznia) do godz 10.00.

Później wybierzemy zwycięzców zabawy.

Bilety można odebrać w Biurze Ogłoszeń Dobrego Tygodnika Sądeckiego w godz 8-15.

Zaproszenie można zrealizować w terminach:

  • 20 PONIEDZIAŁEK 16:00
  • 21 WTOREK 16:00
  • 22 ŚRODA 16:00
  • 23 CZWARTEK 16:00

Zapraszamy do zabawy!

TUKAN

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.