Tajemnicza biała ściana

Szybka zgaduj-zgadula dla naszych Czytelników. Co widać na tym zdjęciu? Co to za maleńki zielony punkcik widoczny zza białej ściany? Odpowiedź jest banalnie prosta!

Renault2

Ta biała ściana to blisko 4 tony specjalnego papieskiego wydania „Dobrego Tygodnika Sądeckiego” przed drukarnią w Sosnowcu, przygotowane do załadunku na ciężarówkę. Za chwilę gazety wyruszą w drogę do Nowego Sącza, a od rana do naszych Czytelników, czyli do Was. Od lat wiecie gdzie na szukać, ale w tym tygodniu przybędzie nam ok. 200 dodatkowych punktów dystrybucji. A ten mały zielony punkcik to nie UFO. To nasz dyrektor do spraw kolportażu Mateusz Węglowski-Król zachodzi w głowę, jak sobie poradzić z zadaniem, jakie postawił przed nim rynek czytelniczy. Na pewno sobie poradzi!

A Czytelnicy lubią nas zaskakiwać. Od dwóch dni przyjmujemy zamówienia na duże ilości specjalnego wydania DTS w całości poświęconego 20. rocznicy wizyty Jana Pawła II w Starym Sączu oraz kanonizacji bł. Kingi. I chociaż wersja elektroniczna gazety wyjątkowo dostępna jest jednocześnie na kilku najważniejszych portalach naszego regionu, to ciągle dostajemy prośby o kolejne setki i tysiące papierowych egzemplarzy. Wszystkie prośby – w miarę możliwości spełniamy, ale do wyczerpania ogromnego nakładu jest już bardzo blisko. Do zobaczenia jutro!

WIŚMAŁA2020

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.