Jak na ziemi szykować się do nieba? Odpowiedzi pomagał szukać w Nowym Sączu Szymon Hołownia

Jeśli chcesz być świętym…
Nie musisz modlić się tyle co św. Faustyna
Nie musisz rozbierać się do naga na rynku jak św. Franciszek
Nie musisz pisać tylu listów co św. Ignacy
To nie jest TWOJA droga.
- Szymon Hołownia

 

Jak żyć w stu procentach  na ziemi, a jednocześnie być w stu procentach gotowym na niebo? Na to pytanie Szymon Hołownia odpowiadał w Nowym Sączu. Załoga sądeckiej Agencji RTCK  wystąpienie Szymona nagrała i tuż przed pierwszym listopada ogłosiła premierę nagrania zatytułowanego: "Jak zostać świętym?".

wsb3

- Jest to druga konferencja, którą Szymon Hołownia nagrał w Nowym Sączu. W nagraniu usłyszymy o ludziach, którzy na wiele sposobów pokazali jak realizować błogosławieństwa w życiu codziennym i zmagać się ze swoimi słabościami. Hołownia uderza szczerością. Wyjaśnia, jak interpretować podążanie drogą świętości. Czego można dowiedzieć się o drodze do nieba od amerykańskiego fryzjera, surfera pasjonaty i emerytowanego gangstera...? W każdej chwili można posłuchać - kuszą "sprawcy" nagrania.

W ramach pokusy przygotowali taki oto film:

Kompletny zapis konferencji można znaleźć TUTAJ.


Szymon Hołownia – Publicysta, autor kilkunastu książek, konferencji audio (w tym "Kato-botoks"), prowadzący program „Mam Talent”, założyciel Fundacji Kasisi i Fundacji Dobra Fabryka (udzielających pomocy kilkudziesięciu tysiącom ludzi w siedmiu krajach Afryki), rekolekcjonista, autor wykładów motywacyjnych, miłośnik książek, psów i seriali.

 

 

NATURHOUSE

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.