Szukaj zielonych słów i zdobądź… *NaCzynie* pełne gwiazd

Szukaj zielonych słów i zdobądź… *NaCzynie* pełne gwiazd

Grzegorz Turnau, Litza, Adam Sztaba czy Natalia Niemen to tylko kilka przykładów znanych artystów, którzy zdecydowali się wesprzeć sądecki duet w nagraniu albumu zatytułowanego „NaCZYNIE”. Po trzech teledyskach udostępnionych przez artystów w sieci, przyszedł czas na cały album. Można go będzie odsłuchać w serwisie YouTube.

 „NaCZYNIE” to projekt rapera Arkadio (Arkadiusza Zbozienia) i producenta muzycznego oraz wokalisty Micza (Michała Ziomka).

–  To muzyczna opowieść, której głównymi bohaterami są uczynki miłosierdzia względem Duszy – mówi Arkadio i dodaje, że cieszy go fakt, iż fani docenili ciężką pracę muzyków.

Album jest wypełniony ciekawymi gośćmi z różnych gatunków muzycznych. – Zaproszeni przez nas goście pokazali, że sława nie musi uderzać do głowy – komentuje udział znanych artystów Miczu.

W pierwszym singlu pojawił się Litza z zespołu Luxtorpeda. Kolejny teledysk to wyjątkowa kolaboracja z Grzegorzem Turnauem, który pomógł przygotować Arkadio nową wersję swojego przeboju pt. „Cichosza”. Z kolei trzeci teledysk czyli „POCIECHszyciel” to muzyczne dzieło z udziałem Natalii Niemen i Adama Sztaby.  Pojawił się on w dniu premiery albumu czyli 1 grudnia.

Album „NaCZYNIE”” ukazał się nakładem nowej wytwórni RTCK Muzyka i został objęty patronatem Światowych Dni Młodzieży oraz TVP1.

LINK DO ALBUMU

fot.RTCK

 

wróć do strony [1]

 

 

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama