Sześć małych firm z naszego regionu walczy o statuetkę “Mikro Firma za rogiem 2021”

Gorlickie Studio Urody Angel Angeliki Księżyk, firma Elbram mistrza kowalstwa artystycznego – Jana Guzika z Libuszy, cukiernia Florencja Izabeli Sabadasz –  Zywczak z Piwnicznej, nowosądecka Fundacja Stałego Rozwoju, Sport Events Łukasza Frączka z Podegrodzia oraz pizzeria – kawiarnia “Del Piero” Piotra Mierzwy z Gorlic – to sześć firm z naszego regionu, które walczą o głosy mieszkańców Małopolski w plebiscycie „Mikro Firma za rogiem 2021”. Trwa głosowanie. O wyróżnienie ubiegają się 24 podmioty z kilkunastu powiatów. Swojego faworyta można wskazać do 31 grudnia 2020 roku.

Głosowanie jest bardzo proste. Prowadzone jest online i zajmuje tylko chwilę. Wystarczy wejść na stronę Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie, otworzyć link aktywujący, zapoznać się z prezentacją firm i zaznaczając wybraną – oddać głos. Zapraszam wszystkich Małopolan do udziału w głosowaniu. Wspólnie doceńmy pracodawców, prowadzących działalność pomimo pandemii, utrzymujących miejsca pracy, dbających o swoich pracowników i równocześnie cieszących się uznaniem lokalnej społeczności. Państwa udział będzie jednocześnie formą podziękowania za umożliwienie korzystania z różnorodnych usług w tym szczególnym czasie –zachęca wicemarszałek Tomasz Urynowicz.

Kto zdobędzie miano laureata plebiscytu „Mikro Firma za rogiem 2021” przekonamy się w styczniu. Nagrodą dla zwycięzcy Plebiscytu „Mikro Firma za rogiem 2021″ jest statuetka oraz  tytuł „Laureat Plebiscytu Mikro Firma za rogiem 2021″.

Na upominki mogą liczyć także uczestnicy głosowania.

Plebiscyt odbywa się w ramach konkursu „Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2021″. Organizatorem jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

A oto wizytówki firm z naszego regionu, które walczą o wyróżnienie:

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.