Szczęśliwa siódemka. Małgosia jak z obrazka

Szczęśliwa siódemka. Małgosia jak z obrazka

Fecko

Siódemka to szczęśliwa liczba, tak twierdzą nie tylko grający w totolotka. Niedawno przekonał się o tym kierownik regionalny Totalizatora Sportowego Grzegorz Fecko. Jego rodzina miesiąc temu powiększyła się do owej szczęśliwej siódemki. Na świat przyszła Małgorzata, córka Anety i Grzegorza.

Fecko Sądecki radny, a w przeszłości kandydat na prezydenta miasta, nie kryje radości i dumy z piątego dziecka. I choć w Radzie Miasta nikt nie może się z nim równać pod tym względem, Fecko zapewnia, że nie o rekordy tu chodziło. Na dodatek najmłodsza córka otrzymała imię patronki Nowego Sącza św. Małgorzaty. Jak widać na opublikowanym przez radnego zdjęciu nie tylko rodzice są szczęśliwi, ale również starsze rodzeństwo patrzy w małą Małgosię jak w obrazek.

Rodzina Fecków to fani turystyki pieszej. Ich zamiłowanie do górskich wędrówek i wpajane dzieciom miłości do gór niemal od urodzenia, jest powszechnie znane. Latem ubiegłego roku opisywaliśmy wspólne wyprawy ekipy Fecków, ale tamten materiał jest już nieaktualny, bo grupa wyprawowa powiększyła się o nowego członka. Na razie szczęśliwy tata nie ujawnia, kiedy Małgorzata uda się na swoją pierwszą wędrówkę.

Przeczytaj także:

Z dzieckiem w plecaku

 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

FOR HEROES [ZWIASTUN]. Premiera w MCK SOKÓŁ już 6 października

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama