Szaleństwo na placu Starej Sandecji: hałas, radość i kolorowe proszki [zdjęcia, film]

Wczoraj na placu Starej Sandecji w Nowym Sączu było głośno, kolorowo i niestety niemal pusto. Kiepska pogoda odstraszyła sądeczan, a niesłusznie, bo atmosfera była gorąca, a i deszcz na jakiś czas odpuścił. 

wsb3

Na juwenaliowej scenie pojawili się między innymi: zespół Atrament, TFB, Grupa Muzyczna EratoX oraz Michał Szczygieł z zespołem. To właśnie ten ostatni przyciągnął na plac największe grono widzów, którzy ochoczo śpiewali wraz z młodym piosenkarzem.

Juwenalia w Nowym Sączu. Na scenie Michał Szczygieł.https://www.dts24.pl/szalenstwo-na-placu-starej-sandecji-halas-radosc-i-kolorowe-proszki-zdjecia-film/

Opublikowany przez Dobry Tygodnik Sądecki Piątek, 18 maja 2018

Studenci PWSZ podczas swojego święta zadbali o widownię, rozdając co chwilę pamiątkowe okulary przeciwsłoneczne oraz koszulki ozdobione logotypem tegorocznych Juwenaliów.

Sporą atrakcją dla najmłodszych (ale nie tylko!) były kolorowe proszki. Początkowo organizatorzy odwołali festiwal kolorów ze względu na pogodę, ale nie mogli odmówić błagalnym spojrzeniom i wkrótce kolorowy pył wypełnił plac, pokrył trawę, ubrania, twarze i włosy.

To jeszcze nie koniec studenckiego święta w Nowym Sączu. Dziś żacy również zapraszają na koncerty i kolorowe proszki. Szczegółowy harmonogram Juwenaliów TUTAJ.

Juwenalia rozpoczęte! Tłum stworów nie z tej ziemi przemaszerował ulicami Nowego Sącza [Obszerna fotorelacja, film]

KOSECKI
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]