Sylwia Grzeszczak, czyli ,,Tamta dziewczyna” pod Jaworzyną Krynicką

Sylwia Grzeszczak, czyli ,,Tamta dziewczyna” pod Jaworzyną Krynicką

Sylwia Grzeszczak zainaugurowała przedostatni weekend występów gwiazd w ramach cyklu ,,Krynica Źródłem Kultury”. Przed nami już tylko występ Andrzeja Piasecznego i zespołu Perfect. 

W piątkowy wieczów przed artyską zagrała krakowska grupa LET – Live Electro Therapy z charyzmatyczną wokalistką Kasią Molendą – półfinaliści Festiwalu Supportów. Utwory grane przez kwartet muzyków to połączenie electro, popu i EDM-owych brzmień.

-Tamta dziewczyna mieszka parę myśli stąd, w tej samej głowie czasem przypomina mnie- śpiewał wraz z Sylwią Grzeszczak tłum zgromadzony w Pijalni Głównej. Właśnie tą piosenką, pochodzącą z ostatniej, wydanej w 2016 roku płyty, rozpoczęła swój koncert gwiazda wieczoru.

Artystka zaśpiewała także ,,All for you”, ,,Pożyczony”, ,,California”. Niezwykły klimat podtrzymały utwory tj. ,,Jesień”, ,,Kiedy tylko spojrzę”, ,,Żyj na medal”, ,,Karuzela”. Pełen enrgii piątkowy wieczór Sylwia Grzeszczak zakończyła takimi przebojami jak ,,Sen”, ,,Małe rzeczy”. ,,Księżniczka” wybrzmiała ze sceny jako finałowy utwór.

 

Już jutro w Pijalni Głównej czeka nas duża dawka śmiechu i dobrego humoru dzięki kabaretowi Ani Mru Mru, która wystąpi przed krynicka publicznością już o godzinie 20.

Na dwóch ostatnich koncertach cyklu Krynica Źródłem Kultury zagrają: w piątek 23 lutego Perfect, a w sobotę Andrzej Piaseczny. Piątek to również finałowy koncert Festiwalu Supportów, podczas którego poznamy zwycięzcę 3. edycji tego festiwalu. Bilety na poszczególne wydarzenia można nabyć w Pijalni Głównej w Krynicy-Zdroju, placówkach Empiku oraz na stronie ebilet.pl.

Więcej szczegółów TUTAJ

Organizatorami cyklu Krynica Źródłem Kultury jest Uzdrowisko Krynica Żegiestów S.A. i agencja eventowa Especto. Miasto Krynica-Zdrój i Polskie Koleje Linowe S.A. sponsorują wszystkie wydarzenia.

Fot. Grzegorz Korzec 

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

Największa w historii gminy Stary Sącz inwestycja – budowa kanalizacji i wodociągów – część I

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.