Sylwetka SPORTOWCA – Nalepa, Kuszewski, Mucha, Szczerba, Niewiadomska [GŁOSOWANIE]

Siatkarz Szymon Nalepa, rajdowiec Krzysztof Kuszewski czy kick-bokserzy – Joanna Mucha, Patryk Szczerba i Julia Niewiadomska – oto kolejni zawodnicy, którzy walczą o głosy w I etapie Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2021 roku.

1. Szymon Nalepa, siatkarz klubu SKPS Dunajec Nowy Sącz. Razem z drużyną zdobył złoty medal na Mistrzostwach Małopolski oraz tytuł Wicemistrza Polski Młodzików. Szymon gra na pozycji środkowego.

Jeżeli chcesz, aby to właśnie Szymon zwyciężył w Plebiscycie, wyślij SMS pod numer 72480 o treści TYP.SR.8. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

2. Krzysztof Kuszewski, uczestnik rajdów terenowych. Nawigator w załodze z Dominikiem Jazicem. W 2021 roku zdobył drugie miejsce w Pucharze Dacia Duster.

SMSy o treści TYP.SR.1można wysyłać pod numer 72480. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

3. Joanna Mucha, zawodniczka Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gladiator”. W 2021 roku wywalczyła cztery medale Mistrzostw Polski Juniorów Starszych w Kickboxingu w formule: K-1, waga 70 kg – II miejsce, w formule Full Contact, waga 70 kg – II miejsce, w formule Low Kick, waga 70 kg – III miejsce, w formule Kuck Light, waga 70 kg – I miejsce. Najważniejszym osiągnięciem było jednak sięgnięcie po tytuł Wicemistrzyni Europy w formule full-contact w wadze 70 kilogramów. Mistrzostwa odbywały się w Czarnogórze.

Na Joannę należy słać SMSy pod numer 72480 o treści TYP.SR.16. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

4. Patryk Szczerba, zawodnik Uczniowskiego Klubu Sportowego „Gladiator”. W 2021 r. zdobył trzy medale Mistrzostw Polski Juniorów Starszych w Kickboxingu w formule K-1, waga 57 kg – III miejsce, w formule Full Contact, waga 57 kg – I miejsce, w Formule Low Kick, 57 kg – II miejsce.

SMSy o treści TYP.SR.17 można wysyłać pod numer 72480. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

5. Julia Niewiadomska, reprezentantka UKS Gladiator. W ubiegłym roku zdobyła brąz podczas Turnieju Athen Challenge.

Z kolei, jeżeli chcesz, aby to Julia zwyciężyła w Plebiscycie, wyślij SMS pod numer 72480 o treści TYP.SR.18. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

Aktualne wyniki głosowania można sprawdzać TUTAJ.

Szczegółowy regulamin znajduje się na oficjalnej stronie Stowarzyszenia dla Miasta Nowego Sącza, w zakładce Sportowiec-2021.

Przypominamy, iż pierwszy etap głosowania w Plebiscycie kończy się 26 stycznia.