Sylwetka SPORTOWCA – Karolina Sekuła [GŁOSOWANIE]

Głosowanie na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny roku 2021 wciąż trwa. Dzisiaj prezentujemy sylwetkę Karoliny Sekuła – zawodniczki klubu Karate Kyokushin Nowy Sącz, wychowanki Andrzeja Krawontki.

W 2021 roku podczas Mistrzostw Europy w kategorii kumite juniorek (60 kg) walczyła o wejście do strefy medalowej z zawodniczkami z Holandii i Polski. Wygrała wszystkie walki. W starciu o finał, uległa koleżance z reprezentacji, zdobywając brązowy medal. Powtórzyła tym samym swoje sukcesy z poprzednich Mistrzostw Europy w Portugalii i Rosji. W  konkurencji KATA juniorek zajęła 5. miejsce.

Jeżeli chcesz, aby to właśnie Karolina Sekuła zwyciężyła w Plebiscycie, wyślij SMS pod numer 72480 o treści TYP.SR.22. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem). 

Aktualne wyniki głosowania można sprawdzać TUTAJ.

Szczegółowy regulamin znajduje się na oficjalnej stronie Stowarzyszenia dla Miasta Nowego Sącza, w zakładce Sportowiec-2021. 

Przypominamy, iż pierwszy etap głosowania w Plebiscycie kończy się 26 stycznia.

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.