Sylwetka SPORTOWCA – Blanik, Myjak, Wróbel, Bębenek, Huesca [GŁOSOWANIE]

Przed nami ostatnie dni głosowania w I etapie Plebiscytu na Najpopularniejszego Sportowca Sądecczyzny 2021 roku. Do 26 stycznia można oddawać głosy na zawodników, którzy waszym zdaniem zasługują na wejście do ścisłego finału konkursu. Wśród osób, pretendujących do tytułu, znaleźli się: piłkarze Dawid Blanik i Rubén López Huesca, sztangistka Małgorzata Myjak oraz narciarze alpejscy – Oliwia Wróbel i Szymon Bębenek.

1. Dawid Blanik, wyróżniający się zawodnik MKS Sandecja Nowy Sącz, który w czasie sezonu przeniósł się do Korony Kielce. Strzelił 5 bramek, grając w czarno-białych barwach.

SMSy o treści TYP.SR.50 można wysyłać pod numer 72480. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

2. Małgorzata Myjak, sztangistka z Powroźnika została Mistrzynią Europy w podnoszeniu ciężarów. 17-latka zdobyła złoto w kategorii do 59 kg, z wynikiem 172 kg w dwuboju (78+94).
Na Małgosię należy słać SMSy pod numer 72480 o treści TYP.SR.51. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

3. Oliwia Wróbel. Kryniczanka przywiozła ze Szczyrku tytuł Mistrzyni Polski seniorek w narciarstwie alpejskim. Została też wicemistrzynią Polski w super gigancie i brązową medalistką Mistrzostw Polski w slalomie.

Jeżeli chcesz, aby to właśnie Oliwia zwyciężyła w Plebiscycie, wyślij SMS pod numer 72480 o treści TYP.SR.55. Koszt SMS, to 2.46 zł (z VATem).

4. Szymon Bębenek, pochodzący z 22-letni kryniczanin, reprezentant AZS Zakopane. Wywalczył brązowy medal w supergigancie Mistrzostw Polski w narciarstwie alpejskim.

5. Rubén López Huesca, grając w Sandecji zdobył 5 bramek. Obecnie gra w drugim zespole Cracovii.

Głosy na tego zawodnika można wysyłać pod numer 72480, w treści wpisując TYP.SR.57.

GŁOSUJ również na: Sylwetka SPORTOWCA – Bołoz, Florek, Święs, Śliwa, Sobczyk [GŁOSOWANIE]