Świniarsko: *garbus* zderzył się z Audi. Dwie osoby w szpitalu

Świniarsko: *garbus* zderzył się z Audi. Dwie osoby w szpitalu

Dziś na ulicy Papieskiej w Świniarsku (gmina Chełmiec) zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe. Dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 12:40 na drodze głównej. Volkswagen Beetle oraz Audi 80 zderzyły się ze sobą na moście nad lokalnym potokiem.

Pojazdami podróżowało w sumie pięć osób. Dwie z nich zostały poszkodowane. Pierwsza z nich na polecenie lekarza została ewakuowana z samochodu na desce ortopedycznej i przewieziona do szpitala. Wkrótce na miejscu pojawiła się kolejna karetka i zabrana została druga poszkodowana osoba.

Miejsce wypadku zabezpieczali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Nowym Sączu, OSP Niskowa oraz OSP Podrzecze. Druhowie kierowali wahadłowym ruchem drogowym, a po zakończeniu czynności dochodzeniowych policji, usunęli uszkodzone pojazdy na pobocze i zajęli się pozostałościami pokolizyjnymi znajdującymi się na jezdni.

fot. PSP Nowy Sącz

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.