Strzelnica w Krakowie – idealny pomysł na weekendowe wyjście

Strzelnica w Krakowie – idealny pomysł na weekendowe wyjście

Strzelnica w Krakowie

Nim nadejdzie kolejny weekend, warto zastanowić się nad tym, w jaki sposób go aktywnie wykorzystać. Choć pokusa spędzenia sobotniego popołudnia na kanapie przed telewizorem jest niezwykle kusząca, to z pewnością już w poniedziałek będziemy żałować niewykorzystanej szansy na spotkanie z przyjaciółmi i rozrywkę. Jeśli szukamy ciekawego pomysłu na wspólne wyjście, rozwiązaniem wartym uwagi jest strzelnica. Kraków pod tym względem ma bardzo dużo do zaoferowania, gdyż na terenie miasta znajdziemy kilka całkiem nieźle wyposażonych obiektów tego typu. Na co zwrócić uwagę podczas wyboru strzelnicy? Który obiekt cieszy się najlepszymi opiniami?

Kto może strzelać na strzelnicy?

Wizyta na strzelnicy to doskonały sposób na aktywne spędzenie wolnego weekendu. Wbrew stereotypom nie jest to rozrywka wyłącznie dla mężczyzn. Strzelanie z broni to doskonała zabawa także dla kobiet i nastolatków. Strzelnica to świetne miejsce na organizację wieczoru kawalerskiego, urodzin, a nawet firmowej imprezy integracyjnej. Dreszcz emocji towarzyszący wystrzałom jest niepowtarzalny. Co ważne, nie ma limitu wiekowego, który uprawniałby do strzelania z broni. Należy jednak pamiętać, że osoby niepełnoletnie powinny przebywać na terenie obiektu w towarzystwie opiekuna. Nie oznacza to jednak, że zabieranie przedszkolaka na strzelnice to dobry pomysł. Eksperci wskazują, że minimalnym wiekiem na rozpoczęcie przygody ze strzelaniem wydaje się 11-12 lat.

Gdzie jest fajna strzelnica?

Biorąc pod uwagę lokalizację, wyposażenie, atmosferę i kadrę instruktorską, skojarzenie nasuwa się jedno.  Najlepsza strzelnica w Krakowie – Cracow Shooting Academy. Obiekt ten znajduje się na Rybitwach, przy ulicy Surzyckiego 16. W zależności od naszych potrzeb możemy dojechać tam samochodem, komunikacją miejską, taksówką lub minibusem. Dzięki bliskiemu sąsiedztwu starówki – wspólne wyjście na strzelnice może stanowić otwarcie większej imprezy, która swój finał będzie miała w jednym z barów na Kazimierzu. Strzelnica CSA prowadzona jest przez prawdziwych pasjonatów strzelectwa dynamicznego i praktyczno-obronnego. Instruktorzy Cracow Shooting Academy są także czynnymi zawodnikami strzelectwa sportowego. W zależności od naszych doświadczeń możemy wybrać jeden spośród siedmiu pakietów strzeleckich. W ofercie strzelnicy znajdziemy Glocki, Uzi, strzelby, a nawet rewolwery i kałasznikowy.

Istnieje również możliwość utworzenia oryginalnego pakietu według własnych upodobań. Pamiętajmy jednak, że ze względu na dużą liczbę chętnych, przed wybraniem się na strzelnicę powinniśmy złożyć rezerwację telefonicznie lub online. Co ważne, osobie strzelającej mogą towarzyszyć znajomi, którzy nie zdecydowali się na strzelanie. W tym czasie nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykonywały one pamiątkowe fotografie lub video. Podczas wizyty na strzelnicy cały czas towarzyszy instruktor, który pomaga odpowiednio dobrać broń, oferuje wskazówki i odpowiada na wszelkie pytania. To bez wątpienia jedna z najważniejszych cech, która wyróżnia tę strzelnicę. Kraków – Rybitwy to doskonały kierunek zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę ze strzelectwem, jak i dla pasjonatów broni, chcących rozwijać swoje umiejętności.

Każda osoba, która zdecyduje się na udział w zabawie, już na starcie jest szkolona z zasad bezpieczeństwa oraz podstawowej obsługi broni. Jest to niezwykle ważne, gdyż wszystkie egzemplarze broni dostępne na strzelnicy są autentyczne – niczym nie różnią się od tej, którą na co dzień wykorzystuje Policja lub wojsko. To właśnie między innymi z tego powodu Cracow Shooting Academy może pochwalić się doskonałymi opiniami w nie tylko w sieci, ale także wśród prawdziwych hobbystów.

Artykuł partnera

Przeczytaj również: Czy warto zostać .NET developerem?

Share on twitter
Share on facebook

Otwarcie punktu informacyjnego Krakowskiego Parku Technologicznego w Nowym Sączu

WAŻNE !

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama