Stróże: Adam Nawałka będzie kibicował młodym piłkarzom

Gośćmi specjalnymi III Turnieju Kogucika U10 organizowanego dla piłkarzy z rocznika 2007 i młodszych, będą: trener Adam Nawałka i Bogdan Zając. Ogólnopolska impreza sportowa odbędzie się już we wrześniu, w miejscowości Stróże. Wezmą w niej udział drużyny z całej Polski.

PROTKASA1

Podczas Turnieju wystąpią 24 drużyny, które rozegrają między sobą mecze na boisku Akademii Kolejarz – Stróże. Rozgrywki potrwają od 15 do 17 września 2017.

Poprzedzi je turniej eliminacyjny, który odbędzie się 27 sierpnia i 2 września. Weźmie w nim udział 500 zawodników, czyli 40 drużyn. Powalczą o cztery bilety na główny turniej, w którym zaprezentują się 24 najlepsze drużyny z całej Polski.

Patronat nad turniejem objął starosta Marek Pławiak.

Wspieramy sportowy rozwój dzieci i młodzieży – mówił podczas wczorajszej  konferencji prasowej starosta nowosądecki.

– Rocznie na ten cel wydajemy ponad 200 tysięcy złotych. Honorujemy też animatorów sportu, trenerów i zawodników. Podczas corocznego spotkania w Starostwie Powiatowym wręczam im finansowe Nagrody Starosty, dzięki którym mogą nadal rozwijać swoje pasje- dodał.

W konferencji prasowej udział wzięli: starosta Marek Pławiak, wicestarosta Antoni Koszyk, członek Zarządu Marian Ryba, Grzegorz Kogut -dyrektor Akademii Kogucika i Stanisław Szpyrka – koordynator Akademii Kolejarz.

Podczas turnieju będzie wiele atrakcji. Starostwo zachęca do rodzinnego kibicowania młodym piłkarzom.

Fot. Starostwo Powiatowe w Nowym Sączu
arch. DTS

 

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

Jak firmie, w której pracuje 1500 osób, udaje się zapanować nad koronawirusem? Czy pandemia mocno zaszkodziła branży kolejarskiej? Na te i inne pytania odpowiada gość Studia DTS Zbigniew Konieczek, prezes spółki Newag w Nowym Sączu.

Najczęściej wyświetlane

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]