Strażacy walczą ze skutkami silnego wiatru. Meteorolodzy znów ostrzegają

Strażacy walczą ze skutkami silnego wiatru. Meteorolodzy znów ostrzegają

Sądeccy strażacy mają pełne ręce roboty. Od wczoraj podjęli łącznie ponad pięćdziesiąt interwencji, w tym około dziesięć związanych z usuwaniem skutków silnego wiatru. Synoptycy ostrzegają, przez najbliższą dobę nadal będzie wietrznie. Miejscami prędkość wiatru może osiągać nawet do 90 km/h. 

Minionej dobry wichura powaliła drzewa na jezdnię m.in. w: Kamiannej, Trzycierzu, Marcinkowicach, Paszynie, Polnej, Starej Wsi, Nowym Sączu na ul. Bohaterów Orła Białego i Kamiennej. Na ulicy Kunegundy w Nowym Sączu, na jednym z budynków wiatr uszkodził dach. Skutki wichury strażacy usuwali również w Polanach, czy Łabowej. Natomiast w Roztoce-Brzezinach zostali wezwani do uszkodzonego blaszaka, którego wiatr przeniósł kilkadziesiąt metrów.

Nie mniej pracy mieli limanowscy druhowie, którzy walczyli ze skutkami wichury całą noc. Wyjeżdżali zarówno do powalonych na jezdnię drzew, jak i zerwanych dachów. Meteorolodzy ostrzegają – kolejna noc będzie równie wietrzna.

Fot. OSP Skrzydlna/
OSP Laskowa

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about przygotowania Ewy Novel do finału Szansy na sukces

Nowy rozdział w życiu Ewy Novel 

Play Video about Jubiler Sezam Nowy Sącz

Jubiler Sezam – majówka rabatów

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.