Stary Sącz: zderzenie dwóch osobówek. Trzy osoby w szpitalu

3 lutego, ze względu na minusową temperaturę oraz opady śniegu warunki na sądeckich drogach były bardzo złe. Z tego powodu doszło do licznych kolizji. Jedno ze zdarzeń miało miejsce w Starym Sączu. Wskutek zderzenia dwóch samochodów osobowych trzy osoby znalazły się w szpitalu.

PROTEUSGAST3

Do zderzenia czołowo-bocznego Seata Leona oraz BMW doszło około godziny 21 na ulicy Węgierskiej.

Samochodami podróżowało łącznie sześć osób. Wszystkie opuściły pojazdy jeszcze przed przybyciem służb ratunkowych.

Kiedy uczestnicy wypadku zostali przebadani przez ratowników medycznych, okazało się, że konieczne będzie przewiezienie trzech osób do szpitala. Ucierpiało dwóch pasażerów BMW oraz kobieta podróżująca pojazdem Seatem.

Miejsce zdarzenia zabezpieczali strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 2 w Nowym Sączu, a także druhowie ochotnicy ze Starego Sącza i Barcic. Strażacy odłączyli akumulatory w uszkodzonych pojazdach, kierowali ruchem wahadłowym i zajęli się pozostałościami po wypadku.

Działania trwały ponad półtorej godziny.

 

fot. PSP Nowy Sącz

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

Jak firmie, w której pracuje 1500 osób, udaje się zapanować nad koronawirusem? Czy pandemia mocno zaszkodziła branży kolejarskiej? Na te i inne pytania odpowiada gość Studia DTS Zbigniew Konieczek, prezes spółki Newag w Nowym Sączu.

Najczęściej wyświetlane

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]