Stary Sącz: u jednego z nauczycieli Szkoły Podstawowej wykryto COVID-19

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 1 w Starym Sączu poinformowała, że u jednego z nauczycieli stwierdzono koronawirus. Rodzice uczniów otrzymali dzisiaj komunikat w tej sprawie.  

PROT4

– W związku z wystąpieniem zachorowania na COVID-19 nauczyciela naszej szkoły, zgodnie z zaleceniem Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Nowym Sączu, prosimy o obserwację ewentualnych niepokojących objawów i w razie potrzeby skonsultowanie się z lekarzem – apeluje dyrekcja.

Nauczyciel od 21 września jest na zwolnieniu lekarskim. Ostatni raz był w pracy w ubiegły piątek. Decyzją Sanepidu, szkoła funkcjonuje w normalnym trybie.

Początkiem tygodnia zachorowania na COVID-19  stwierdzono także u pracowników kuchni gminnej, która odpowiadała za posiłki uczniów. Jak się okazuje, czterech pracowników otrzymało pozytywne wyniki. Obecnie punkt gastronomiczny jest zamknięty, a dla dzieci zorganizowano posiłki przygotowywane przez inny podmiot.

Fot. pixabay.com

 

MAGIK MAŁA
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Studio DTS

W siedzibie spółki Newag w Nowym Sączu, w obecności Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka, zaprezentowano działanie nowoczesnego toru testowego, który powstał w ramach najnowszych inwestycji nowosądeckiego producenta taboru szynowego.

Najczęściej wyświetlane
Cechini

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]