Startują Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski! Przyjdź i kibicuj

Startują Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski! Przyjdź i kibicuj

W dniach 15-17 czerwca zostaną rozegrane Górskie Samochodowe Mistrzostwa Polski – 5. Wyścig Górski Magura Małastowska.

Jak informują organizatorzy imprezy na liczącej 58 zawodników liście startujących znajdują się zarówno ubiegłoroczni mistrzowie Polski, jak i liderzy klasyfikacji po tegorocznej I i II Rundzie GSMP, rozegranych w Załużu.

Stawkę otwierają: ubiegłoroczny Mistrz Polski Waldemar Kluza (Skoda Fabia S 2000), drugi w 2017 Dubai (Mitsubishi Lancer Berg Monster) i brązowy medalista Roman Baran. W grupie najmocniejszych samochodów znaleźli się także Michał Ratajczyk ( Mitsubishi Lancer) i Andrzej Szepieniec ( Mitsubishi Lancer). Atrakcją dla kibiców będą na pewno przejazdy Tomasza Myszkiera, dysponującego Skodą Fabią WRC czy Wojciecha Bełtowskiego, który przywiezie z Krakowa kultowe Audi Quattro – czytamy na stronie Wyscigmagura.pl.

Warto wiedzieć, że najmniejszym samochodem, jaki zobaczą kibice na podjeździe pod Magurę Małastowską będzie Fiat 126 p kierowany przez Tomasza Morawca. Wśród aut historycznych pojedzie pięciu kierowców, w tym m.in. Wicemistrz Polski Wojciech Koczeski (Subaru Legacy).

Po zeszłorocznej zmianie konfiguracji trasy obowiązujący na niej rekord to 1:45,131. Autor rekordu – Waldemar Kluza, przejechał 3610 metrów z 25 zakrętami ze średnią prędkością 123,5 km/h – informuje strona Wyscigmagura.pl.

Badania kontrolne pojazdów będą odbywały się na gorlickim Rynku. Więcej informacji można znaleźć na plakacie oraz na stronie Wyscigmagura.pl.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: Wyscigmagura.pl

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY
Play Video about WOPR Bartkowa - Posadowa

Promesy dla jednostek WOPR z Małopolski. Jak przysłużą się ratującym nam życie?

Play Video about Enklawa Starosądecka

Enklawa Starosądecka – wygodne i nowoczesne mieszkania w Starym Sączu

AFTERMOVIE z SUMMER SĄCZ FESTIVAL w WSB-NLU! //SMOLASTY | OTSOCHODZI | MARGARET | BARANOVSKI

Temat dnia

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.