Stacja Narciarska Wierchomla zaprasza narciarzy już w najbliższą sobotę

W najbliższy weekend rozpoczyna się sezon naraciarski na stokach Stacji Narciarskej Wierchomla. Wyciągi Wierchomla 1 i Stonoga będą działały 5 i 6 grudnia od 9.00 do 18.00.

Świeży sztruks to nie wszystko, czego można się spodziewać na stokach Wierchomli. Stacja przygotowała promocje mikołajkowe dla gości: między innymi FREESKI przez cały weekend dla wszystkich nocujących służbowo w Hotelu Wierchomla Ski&Spa Resort. Na stoku będą otwarte punkty gastronomiczne: Szałas Bacy, Restauracja pod Wyciągiem oraz bar, które będą serwować jedzenie na wynos. W najbliższy weekend będzie czynna również Szkoła Narciarska Dwie Doliny oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

Stoki Stacji Narciarskiej Wierchomla mogą pomieścić w reżimie sanitarnym nawet 4 tysiące narciarzy jednocześnie. Utrzymanie odstępu społecznego nie będzie zatem problemem – zapewniają gospodarze stacji.

Czytaj też:

Krynica – Zdrój. Dystans na narciarskim stoku okazał się fikcją. Ministerstwo zdrowia zapowiada kontrole stacji

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.