Spełniliście marzenie ciężko chorej Pauliny! Dziękujemy!

Spełniliście marzenie ciężko chorej Pauliny! Dziękujemy!

Zaledwie kilka godzin minęło od opublikowania w dts24.pl apelu o pomoc w spełnieniu marzenia ciężko chorej Pauliny z Kobylanki. Dzięki Wam, w dniu trzydziestych urodzin – 18 września Paulina odwiedzi swoje wyśnione miejsce. Jesteśmy z Was dumni!

Afryka jest miłością Pauliny. Dziewczyna marzyła, by kiedyś odwiedzić Afrykarium we Wrocławiu. Jest plan, aby spełnić to marzenie w dniu jej urodzin. To możliwe dzięki Wam.

Kwota ponad 2000 zł, która wystarczy na podróż i opłacenie hotelu dla jubilatki już wpadła do wirtualnej „skarbonki”.

Apel opublikowaliśmy TUTAJ.

Paulina od urodzenia cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Choroba całkowicie uzależniła ją od pomocy osób trzecich. Medycyna nie zna jeszcze skutecznego lekarstwa na zanik mięśni, ale my znamy lekarstwo, które choć trochę łagodzi ból tej choroby. Wy jesteście tym lekarstwem.

W imieniu Pauliny, dziękujemy wszystkim ludziom dobrego serca za wpłaty na konto, udostępnienia, polubienia. Dziękujemy zarówno naszym Czytelnikom, jak i Czytelnikom portalu Gorlice24  oraz redaktorowi Jarosławowi Rozpłochowskiemu, który pomógł rozpowszechnić apel.

Jesteście niesamowici!

Ponieważ pięknie rozpędziliście się do pomagania, podpowiadamy, że Paulinę nadal można i koniecznie trzeba wesprzeć finansowo w walce z chorobą. Zbiórkę pieniędzy na jej leczenie i rehabilitację prowadzi Stowarzyszenie Sursum Corda. Dla tych, którzy mogą i chcą pomóc, podajemy numer konta bankowego na które można wpłacać pieniądze: 26 8805 0009 0018 7596 2000 0080 ( tytuł przelewu: Paulina Bogusz)

Historię Pauliny znajdziecie TUTAJ.

Targi Edukacja, Kariera, Przyszłość

REPERTUAR KINA SOKÓŁ

Reklama