Śmiertelny wypadek. Mężczyzna zamiast udzielić pomocy, uciekł koparką

Policja ustaliła nowe okoliczności w sprawie tragicznego wypadku w Kasince Małej, w którym zginęła 61-letnia kobieta, a pięć osób zostało rannych. Do dramatu doszło wczoraj około 17.20. Jak informuje mł. asp. Jolanta Mól z KPP Limanowa, decyzją  prokuratora został zatrzymany kierowca koparki – 43-letni mężczyzna, który oddalił się z miejsca zdarzenia i nie udzielił pomocy pokrzywdzonym.

Według ustaleń limanowskiej policji 28-letni kierowca Seata Toledo (jadąc od strony miejscowości Węglówka w kierunku Mszany Dolnej) zjechał na przeciwległy pas, by wyprzedzić koparkę i doprowadził do zderzenia czołowego z naprzeciwka Opel Meriva, którym kierowała 39-letnia kobieta.

– W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 61-letnia pasażerka Opla. Kierujący Seatem, kierująca Oplem oraz 3 dzieci podróżujących z nią (w wieku 3,9 i 9 lat) zostali zabrani do szpitala. Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza wraz z biegłym z zakresu ruchu drogowego. Ciało kobiety oraz samochody zabezpieczono do badań – wyjaśnia mł. asp. Jolanta Mól.

Kolejna tragedia na drodze. 20-letni kierowca zginął na miejscu

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.