Słup ogrodzeniowy ze skrzynką na paczki. Pomysł od „Wiśniowskiego”

Słup ogrodzeniowy ze skrzynką na paczki. Pomysł od „Wiśniowskiego”

Rynek e-commerce stale rośnie, a zakupy bez wychodzenia z domu to dzisiaj codzienność. Firma WIŚNIOWSKI wprowadza do oferty nową wersję słupa ogrodzeniowego MultiBox z bezpiecznym wrzutem na przesyłki. Odbiór paczki z MultiBox nie wymaga obecności domowników. Wystarczy podać kurierowi jednorazowy kod do skrytki lub otworzyć ją za pomocą aplikacji mobilnej.   

MultiBox z miejscem na paczki kurierskie oraz wideodomofonem ze zintegrowaną klawiaturą kodową jest odpowiedzią sądeckiewgo producenta ogrodzeń na dynamiczny rozwój branży e-commerce.

Eksperci szacują, że do 2040 roku, 95% wszystkich zakupów detalicznych dokonywanych będzie online. To w praktyce nawet kilka paczek w tygodniu dostarczanych przez kuriera pod wskazany w zamówieniu adres. Zakupy przez Internet są wygodne i szybkie, zamówienie do domu wymaga jednak dostosowania do czasu dostawy. Z bezpiecznym słupem ogrodzeniowym MultiBox, klient zyskuje niezależność od firmy dostawczej. Kurier, pod nieobecność domowników, może zostawić przesyłkę w zaprojektowanej w tym celu skrytce – mówi Dawid Pietruch, menedżer produktu działu rozwoju produktów systemy ogrodzeniowe w firmie WIŚNIOWSKI.

Wymiary nowej wersji MultiBoxa nie są przypadkowe. Dzięki odpowiedniej konstrukcji, wewnątrz zmieści się paczka w rozmiarze 19x38x64 cm, odpowiadająca najpopularniejszemu gabarytowi przesyłek.

Odbiór paczki ułatwia wideodomofon. MultiBox oferuje wybór dwóch wersji urządzenia. Wyposażenie produktu w wariant Vidos Duo umożliwia przyznanie dostępu do furtki, bramy lub skrytki na paczki z pomocą jednorazowego kodu. Wersja Vidos One działa w połączeniu z aplikacją, dzięki której klient otworzy wrzut na paczki jednym kliknięciem, z dowolnego miejsca na ziemi.

Trzy warianty MultiBoxa proponują szereg dodatkowych możliwości: podświetlenie LED, montaż numeru domu czy opcję z większą ilością wlotów na listy, która sprawdzi się w budownictwie wielorodzinnym. Wszystkie elementy są odporne na czynniki atmosferyczne i nie wymagają konserwacji.

Produkt z łatwością można dopasować do wybranego modelu ogrodzenia marki WIŚNIOWSKI. MultiBox w kolorze bramy, furtki czy segmentu pozwoli uzyskać spójną całość.

. https://www.wisniowski.pl/multibox

materiał partnera

Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

WAŻNE !

Najlepszy kierowca Małopolski 2022. Kto został zwycięzcą?

Play Video about Gmina Stary Sącz

Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie Gminy Stary Sącz

BIZNES MISJA

Najczęściej wyświetlane

Reklama

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.