SKPS Dunajec zachęca do głosowania na nowe boisko. Głosy do dziś!

Sądecki Klub Piłki Siatkowej Dunajec zachęca za pośrednictwem swojej strony internetowej, by w ramach Budżetu Obywatelskiego Nowego Sącza głosować za modernizacją boiska szkolnego przy Szkole Podstawowej nr 8 oraz nr 9 w Nowym Sączu.

wsb3

Dwie Szkoły (SP8 i SP9), z których wywodzi się wielu wychowanków naszego klubu w jednym wspólnym projekcie starają się o modernizację boiska szkolnego! Projekt ma nazwę: Nowoczesna Infrastruktura Miejska – Przyjazna Wszystkim Mieszkańcom. Głosować może każdy kto jest zameldowany w Nowym Sączu i ma 16 lat – można przeczytać na łamach profilu facebook’owego SKPS.

A to już informacja na stronie Szkoły Podstawowej nr 8 im. Władysława Jagiełły:

„Dzieci i młodzież z naszej szkoły oraz społeczność osiedla Szujskiego proszą o Wasz głos! Projekt Nowoczesna Infrastruktura Miejska Przyjazna Wszystkim Mieszkańcom gwarantuje modernizację oraz budowę nowych obiektów sportowo – rekreacyjnych. Dzięki współpracy z pewnością wygramy, a nasza szkoła zyska nowe boisko!

Głosowanie trwa od 2 czerwca do 8 czerwca 2018 r (do dzisiaj).

W głosowaniu mogą brać udział mieszkańcy Miasta Nowego Sącza, którzy posiadają prawo wyborcze budżetu obywatelskiego, posiadają zameldowanie stałe lub czasowe w Nowym Sączu na dzień rozpoczęcia głosowania.

Głosowanie trwa 8 dni i rozpoczyna się o godz. 00:01 pierwszego dnia głosowania a kończy o godzinie 23:59 ostatniego dnia głosowania.

Głosowanie na projekty odbywa się drogą elektroniczną za pomocą interaktywnego formularza dostępnego za pośrednictwem sieci Internet na stronie www.bo.nowysacz.pl

i wymaga dobrowolnego podania danych osoby głosującej: PESEL, pierwsza litera z nazwiska rodowego matki, numer telefonu komórkowego, zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Numer telefonu komórkowego użyty w głosowaniu służy do odebrania SMS z kodem weryfikującym, który należy wprowadzić w formularzu głosowania w celu potwierdzenia oddania głosu, musi pochodzić z polskiej strefy numeracyjnej, może być użyty maksymalnie 3 razy, co umożliwi np. głosowanie członkom rodziny.

Każdy uprawniony może zagłosować tylko jeden raz. Kolejne wprowadzenie tych samych danych głosującego nie powoduje zmiany już raz oddanego głosu”.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Źródło: SP nr 8 oraz SKPS

JULAPRZED
ZESZYTYBOBO
Share on twitter
Share on facebook
INNE POSTY

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

[mailpoet_form id="1"]