Boks. Świetny występ naszego reprezentanta!

Ze świetnej strony w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostwach Polski w boksie pokazał się reprezentant UKS Gladiatora Binczarowa Szymon Golonka.

Na imprezie, która odbywała się w Koninie Golonka po stoczeniu trzech walk sięgnął ostatecznie po brązowy medal mistrezostw.

TLENOTERAPIA

- Pierwsze dwie walki były w pełni kontrolowane przez naszego Gladiatora. Jednak w trzecim półfinałowym pojedynku Szymek doznał nieszczęśliwej kontuzji, przez którą musiał przerwać pojedynek. Zdrowie jest najważniejsze! - komentuje trener UKS Amadeusz Kwiatkowski.

- Brązowy medal Mistrzostw Polski w boksie jest „mega” osiągnięciem dla Szymona czego serdecznie mu gratulujemy! Za rok celujemy w złoto! - dodaje szkoleniowiec Gladiatora.

Klub z Binczarowej pragnie serdecznie podziękować trenerowi Wisły Kraków Tomaszowi Winiarskiemu oraz szkoleniowcowi Krakowskiego Klubu Bokserskiego Krzysztofowi Kwiatkowskiemu za opiekę nad zawodnikiem.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. UKS Gladiator

GOLDENEGO12-18.12

Wypowiedz się w tej sprawie

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w Polityce prywatności oraz regulaminem, dostępnymi na stronie internetowej.