Boks. Świetny występ naszego reprezentanta!

Ze świetnej strony w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży – Mistrzostwach Polski w boksie pokazał się reprezentant UKS Gladiatora Binczarowa Szymon Golonka.

Renault2

Na imprezie, która odbywała się w Koninie Golonka po stoczeniu trzech walk sięgnął ostatecznie po brązowy medal mistrezostw.

- Pierwsze dwie walki były w pełni kontrolowane przez naszego Gladiatora. Jednak w trzecim półfinałowym pojedynku Szymek doznał nieszczęśliwej kontuzji, przez którą musiał przerwać pojedynek. Zdrowie jest najważniejsze! - komentuje trener UKS Amadeusz Kwiatkowski.

- Brązowy medal Mistrzostw Polski w boksie jest „mega” osiągnięciem dla Szymona czego serdecznie mu gratulujemy! Za rok celujemy w złoto! - dodaje szkoleniowiec Gladiatora.

Klub z Binczarowej pragnie serdecznie podziękować trenerowi Wisły Kraków Tomaszowi Winiarskiemu oraz szkoleniowcowi Krakowskiego Klubu Bokserskiego Krzysztofowi Kwiatkowskiemu za opiekę nad zawodnikiem.

Odwiedź konto autora na Twitterze!

Fot. UKS Gladiator

MAGIK MAŁA

Zapisz się na Newsletter

i otrzymuj na bieżąco informacje o najnowszych wydarzeniach

Zapisując się na newsletter oświadczam, że zapoznałem się z informacją nt. przetwarzania danych znajdującą się w oraz , dostępnymi na stronie internetowej.